Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Сабақ: ана тілі |
Мектеп: № 101 |
||||||
Мерзімі: 22.02.2016 |
Оқытушының аты-жөні: Ысқақова Гүлбаршын |
||||||
Сынып: 1 «В» |
Қатысқан оқушылар саны: _____________ |
Қатыспағандар саны: ____________ |
|||||
Сабақтың тақырыбы: Оқымысты бала |
|||||||
Осы сабақтың оқу мақсаттары: |
Буын туралы түсінік беру. й, ң, у дыбыстарынан басталатын сөздерді буынға бөлуге үйрету; Осы дыбыстардың екі дауыстының ортасында келгенін түсіндіру; |
||||||
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Жуан және жіңішке жұп дауыстыларды біледі. Сөздерді буынға бөле алады. Оқушылардың көпшілігі: Жүргізіп жылдам оқи алады. Оқығанын мазмұндай алады. Кейбір оқушылар: Берілген сұрақтарға дәлелді жауап береді. Мәтіндегі негізгі ойға сәйкес нақыл сөздер айтады. Мәтіннен көрініс көрсетеді. |
||||||
Тілдік мақсаттар
Бұған дейін меңгерілген білім: Буын й, ң, у дыбыстарынан басталатын буындар; қа-йық, жа-ңа |
Оқушылар: Пәндік лексика және терминдер: Әке-отец, бала-сын, Диалогқа/жазылымға қажетті сөз тіркестер Талқылау:
|
||||||
Жоспар |
|||||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар
|
Дерек көздері
|
|||||
Басы 0 – 10 мин
Ортасы 11 – 17 мин
18-20 мин 21-23 мин
24-31 мин
32-40 мин
Соңы
41 – 45 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу, сынып бөлмесінің тазалығына көңіл бөлу. Үй тапсырмасын сұрау: Төзім ертегісін оқыту,мазмұндау; Оқулықпен жұмыс 65-жаттығу 1 Кестедегі сөздерді буынға бөліп оқу; Қарамен жазылған сөздерді буынға бөліп жазыңдар; Й, ң, у дыбыстарының екі дауыстының ортасында келгенін байқаңдар; Та-уық Қо-ңы-рау Же-ңіс Ба-уыр Дәптермен жұмыс Көркем жазу. Байланыстырып жазу. Өзара бағалау Сурет бойынша әңгіме жүргізу. «Болжау» әдісі М әтінмен жұмыс «Оқымысты бала» мәтінін мұғалімнің оқуы: 1.Әңгімедегі әке мен баланың іс-әрекетін кім маған сипаттап береді? 2. Әкесі баласына қандай жұмыс тапсырды? 3. Баласы не деп жауап берді? 4. Бала қандай жағдайға душар болды? 5. Оқымысты баланын бұл қылығын қалай түсінесіңдер? Мақалдар. 1. Еріншек екі істер. 2. Еріншектің ертеңі бітпес. «Балаға қандай ақыл бересің? » |
Табыс критерийлері
Оқулық
Жұмыс дәптері, жай қарындаш
Оқулық, суреттер
Мақал-мәтелдер
Ағаш суреті |
|||||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Дифференциация – көбірек қолдау көрсету үшін сіз не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай күрделі тапсырма бересіз? Сурет бойынша әңгімелеу Рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары қолжетімді болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Оқыту ортасы қандай болды? Оқушыларға дифференциация табысты болды ма? Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? Мен жоспардан қандай ауытқулар жасадым және неге? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Бағалау – оқушылардың жетістігі мен білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
Қалыптастырушы бағалау элементтер(жұлдызша, күлегеш, вербальді т.б) |
Пәнаралық байланыс: Музыка, орыс тілі, қазақ тілі, математика |
Қорытынды бағалау |
Ең жақсы өткен екі кезеңді атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге байланысты) 1. 2. 2. Қандай екі кезең сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? (оқытуға және үйренуге қатысты) 1. 2. Сынып туралы және жекелеген оқушы туралы не білдім және ол келесі сабақты өткізуіме қандай әсерін тигізеді?
|
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі