СҚО, Шaл aқын aудaны
Жaңaжол aуылы,
Ғ. Мaлдыбaев aтындaғы Жaңaжол ортa мектебі
Технология пәнінің мұғалімі: Казбеков Арман Каирович
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні |
Технология |
|
Сынып |
7 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Өрнектеу |
|
Мақсаты |
Өнерге, шеберлікке деген ынта-қабілетін арттырып, өздігінен сапалы бұйым жасауға, әсемдікке тәрбиелеу. |
|
Күтілетін нәтиже |
Мектептік электр күйдіргішінің құрылысын біледі,ас жабдықтарын ұлттық ою-өрнекпен күйдіріп әрлендіру технологиясын игереді. Мектептік электр күйдіргішінің қолдану тәсілін үйренеді. Өз бетінше біле алады, өздігінен ойлай алады, сыни ойлайды, компьютермен жұмыс жасай алады. өздігінен жұмыс істей алады. Өздігінен сапалы бұйым жасай алады |
|
Көрнекті жабдықтар |
Оқулық, плакаттар, мектептік күйдіргіш аппарат, жұқа тақта, көшіргіш қағаз, жылтыр қағаз /калька/ лак және щетка, сызбалар, ою-өрнек үлгілер. |
|
Кезеңдер |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс–әркеті |
Ұйымдастыру
Ойға шақыру
Негізгі бөлім
Сарамандық жұмыс
Қорытындылау
Бағалау |
Оқушылармен амандасып, түгендеп. Оқушыларды топқа бөлу. Бағалау парағын тарату. Оқушыларға ағашты күйдіріп өренктеуге байланысты сұрақтар арқылы жаңа тақырып бойынша білімдерін бақылау.
«Түртіп алу» әдісі бойынша оқулықпен жұмыс. Техникалық қауіпсіздік ережесі мен нұсқау картасын ұсындады. Жұқа тақтайды мектептік электр күйдіргішінің жұмыс істеуге бағыт беру.
Сарамандық жұмыстары бойынша нәтижелерін қадағалайда. Сабақта алынған білімнің маңыздылығы туралы пікір білдіру.
Кері байланысқа (Рефлексия) стикер таратады және оқушылардың стикеге жазғандарын сұрайды. Оқушылардың бағалауын тыңдап қорытындылап, бағалау |
Оқушылар әр-түрлі геометриялық фигураларды таңдап онда жазылған ағаш қатты және жұмсақ түрлеріне байланысты топқа бөлінеді. Оқушылар бір–бірін тапсырма аяғында бағалап отырады.
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп өздерін бағалап отырады.
Өз бетінше дайындалады. Оқушылар техникалық қауіпсіздік ережесі мен нұсқау картасымен танысады.Сарамандық жұмысты жұқа тақтайды мектептік электр күйдіргішімен жұмыс істеу.Жұп және жекелей орындайды Оқушылар сарамандық жұмыстары бойынша нәтижелерін өз пікірлерін ортаға салады. Оқушылар деңгейіне қарай жекелей жауап береді. Оқушылар сабақ соңында стикерге Білемін, білгім келеді, білдім деп жазып, тақтаға іледі. Бағалауларын мұғалімге айту. |
Бағалау парағы
Оқушының аты-жөні |
Бағалау |
|||
Ойға шақыру |
Түртіп алу |
Сарамандық жұмыс |
Мұғалімнің бағасы |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- Джон Максвелл
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі