Өлең, жыр, ақындар

Көңілді саяхат

Күні:

Сынып: 1

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Көңілді саяхат

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1.1.2. Таныс дыбыстар мен музыканы тыңдау барысында анықтау және сипаттау.

1.1.2.1.Әндерді музыкалық аспаптың сүймелдеуімен орындау.

1.3.1.1.Өз шығармашылық жұмысын көрсете білу

1.1.2.2.Қарапайым ырғақтық суреттемелерді шулы музыкалық және қазақ халық аспаптарында ойнау.

Сабақтың мақсаттары

Барлығы:Өз репертуарын кеңейтуді жалғастырады.

Көбі:Бір- бірінің іс- әрекетін бағалайды, өз ойын еркін жеткізуге дағдыланады.

Кейбірі: Дыбыстар мен символдарды байланыстырады, топпен қосылып ән айтуға талпынады.

Жетістік критерийлері

Айтылған дыбыстар мен әуендердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Нақты дыбыстау арқылы, әнді өз деңгейінде айта алады.

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Өнер, ана тілі, дүниетану  сабағы

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба , таныстырылым.

Тілдік құзыреттілік

Музыкалық саяхат, музыкальное путешествие, musical journey

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

5 минут

Оқушылармен үш тілде сәлемдесу.

Сәлеметсіңдер ме, балалар!

Здравствуйте, дети!

Hello, children!

«Жұлдыздарға жол» әнін үйретуді жалғастырамыз.

Аудиожазба

 

 

музыкалық аспаптар

Сабақтың ортасы

8 минут

 

 

Жұмбақты шешу арқылы топқа бөлу. Көлік туралы жұмбақ жасырып, балалардың ойлау қабілетін ашу. Мысалы:

Құстан аумайды,

Көкте зулайды. (Ұшақ)

Ұшақ, кеме, паравоз топтарына тапсырма.

Аудиожазбадағы «Көңілді саяхатшылар» әнін орындау

1.Музыка қалай орындалды?

2. саған қандай көңіл күй сыйлады?

3. Неліктен екенін айта аласың ба?

Балалар жауабын қабылдап, бағалау.

Суретпен жұмыс.

Оқушылармен психологиялық дайындық жасау. Оқулықта берілен суретпен жұмыс.

 

Аудиожазбадан тыңдау,  оқулықпен жұмыс

Сергіту сәті

1 минут

 

Дене қимылы жаттығуларын жасау

Аяқталуы

16 минут

Қызықты тапсырма

8 минут

Балалар, қандай көлікпен саяхатқа шыққыларың келеді? Соны түрлі- түсті бояулармен бояту.

Көңілді саяхатшылар әнін орындау.

Сабақта белсенділік танытқан балаларды бағалау

Аудиожазба

Ұрмалы аспаптар

жұлдызшалар

Сабақтың соңы

2 минут

Рефлексия

«Еркін микрафон» әдісі бойынша оқушылар  өз топтары мен басқа топтарға ауызша баға беріп, ұсыныстарын айтты.

 

 

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспарыңыз?

Пәнаралық байланыс

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)

Өнер, ана тілі сабағы

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.


Пікірлер (1)

Пікір қалдырыңыз


Қарап көріңіз