К үні: Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы |
Кейіпкерді сипаттау |
||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.3.5.1 тақырыпқа байланысты керекті сөздер, сызбалар, суреттер, белгілерін қолдана отырып, жай сөйлемдер/мәтін құрастыру және жазу |
||||
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
||||
Бағалау критерийлері |
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
||||
Құндылықтарды дарыту |
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
||||
Пәнаралық байланыс |
Музыка, дүниетану сабағы |
||||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||||
Сабақ барысы |
|||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
|
Қане достар тұрайық Үлкен шеңбер құрайық Тұрсақ егер шеңберге Алақынды ұрайық– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! -Балалар қазір қай мезгіл? -Қандай ай? -Олай болса, көктем айларын атайық?
Көктем айларымен топтарға бөлу.
-Мына есептерді шешіп көрсеңдер, бүгінгі сабағымызда қайталап жатырған тарау тақырыбын білесіңдер. 10 +7 =17 М 4+4=8 Е (10 + 5) +3 =18 Н
30 + 8=38 І 10 + (5 + 4) =19 Ң
10-3=7 Д 50-30=20 О 20+8-4=21 С 5 + 20 =25 Т 4 - 3 =1 А 25 - 2 =23 Р 30+9-2=37 Ы 7+7+3=17 М -Балалар, қандай сөздер шықты? Менің отбасым және достарым. -Олай болса біз бүгін достарымыз туралы айтамыз. Ой қозғау -Балалар,осы «Дос» деген сөздің мағынасын талқылайықшы Дос Адал мейірімді қайырымды қамқор |
Шаттық шебері
Математикалық есептер
Тірек сызба |
|||
Сабақтың ортасы
|
-Балалар қазір «Адасқан әріптер»ойынын ойналық. Әріптерден сөз құрау.(Кітап-книга-book) 1 топ:дыбыстық талдау жасау К-дауыссыз І-дауысты жіңішке Т-дауыссыз А- дауысты ,жуан П-дауыссыз, 2-топ:Кітап туралы сөйлем немесе әңгіме құрау,жазу. 3-топ: Өлеңді мәнерлеп оқы
Сызбаны толықтыр.
-Балалар өз достарымыз туралы сыр бөлісейікші.Өз достарыңды сипаттап айтып берсеңдер.(оқушыларды тыңдау) «Достық» ертегісін көру,кейіпкерлерді сипаттау. |
оқулықпен жұмыс
Таныстырылым
Видео көрсетілім |
|||
Сергіту сәті
|
Топ,топ, балақан әнін орындау
|
Сергіту сәтіне арналған жинақ, видео көрсетілім |
|||
Аяқталуы Қызықты тапсырма
|
№5 ӨЛЕҢДІ ӘНМЕН АЙТЫҢДАР. Достық |
Оқулық, дәптерлер.
|
|||
Сабақтың соңы
|
Рефлексия Білім ағашы. Қызыл алма-маған бәрі қатты ұнады Сары-маған сабақ ұнады бірақ,мен кейбір тапсырмаларды орындай алмадым. Жасыл алма-мен ештеме түсінбедім . |
|
- Үмбетей Жырау
- Жүсіп Баласағұни
- Жүсіп Баласағұни
- Жүсіп Баласағұни
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі