Әдебиеттік оқу 3 сынып Тақырыбы: |
Туған жер. Ө. Қанахин. |
||
Мақсаты: |
Мәтінді мәнерлеп сауатты оқи білуге, мағынасын ұғынып, түсіне білуге үйрену. |
||
Күтілетін нәтиже: |
A) Мәтін мазмұнын түсінеді, дәрежесі төмен сұрақтарға жауап бере алады. B) Негізгі ойды табады, идеясын түсінеді. C) Өз ойларын еркін жеткізе алады, дәрежесі жоғары сұрақтарға жауап бере алады. Өзіндік түйін түйеді өмірде пайдалана алады. |
||
Керекті жабдықтар |
Әдебиеттік оқу Жалпы білім беретін мектептің 3-сыныбына арналған оқулық/ Б.А. Тұрғынбаева З.Муфтибекова. П.Қ.Жаманқұл – Алматыкітап баспасы 2011 «Әдебиеттік оқу», Әдістемелік нұсқау, З.Муфтибекова, кері байланыс парақтары. Маркер, карандаш, флипчарт, фломастер, ноутбук, буфер, ұялы телефон, күту ағашының макеті. |
||
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|
Кіріспе
Тұсаукесер «Ойшақыру»
|
Психологиялық дайындық «Менің туған жерім» презентация Оқушыларды топқа бөлу. «Күн» «Түн» Үй тапсырмасын тексеру: Өтілген тарау бойынша сынақ сұрағы беріледі 1. Ең биік ұшатын жыл құсы Бұл ғажайыптар біздің туған елімізде болатын дүниелер. Ребус туған жер. |
Ұйымдасып, топқа бөлініп отырды.
Ребусты шешеді сыни ойлауы дамиды. Топтар постер құрастырады қорғайды «Бағдаршам» түстерімен бағалау
|
|
|
|||
Негізгі бөлім
|
Туған жер |
Сұрақтарға жауап іздестіреді.
Топтар жұмыс жасайды.
|
|
Қорытынды
Кері байланыс |
Тірек сөздерден мәтін құрастыру Мен үшін жаңалық болды: |
Топпен жұмыс жүреді. Мәтін құрастырады |
|
Үйге тапсырма |
Мәтінді оқу, әңгімелеу. |
Үй тапсырмасын күнделікке жазады. |
|
Рефлексия |
«Басбармақ» |
Әр бала сабаққа қатысын білдіреді. |
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі