Пәні: Математика |
|
||||||||||||||||||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
|
Мектеп: 76 мектеп-лицей Мұғалім: Касембекова Аяжан Сериковна Қатысқандар саны:29 |
||||||||||||||||||||||||
Күні: 27.11 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||||||||||||||||||||||
Сынып: 2 «ә» |
|
|
|||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы: |
Өткенді бекіту |
||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары |
2.1.1.2 екі таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру. 2.5.2.1 екі таңбалы сандардың графикалық үлгілерін құру, разрядтар кестесін пайдалану. |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
Екінші ондық сандарының құрылуымен таныстыру, 20 көлеміндегі реттік және есептік санауды бекіту. Сандар құрамы жайындағы білімдерін жинақтау, бөлім материалдарын қайталау. |
||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Екі таңбалы сандарды әртүрлі тәсілмен қосып, азайта алады |
||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
• Санау • Қосу • Шарты • Сұрағы • Шешуі • Жауабы |
||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
сыйластық, жауапкершілік |
||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар |
Қазақтілі, дүниетану |
||||||||||||||||||||||||
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. Ол |
||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы |
І Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық Мақсаты:Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеріп, зейіндерін сабаққа аудару. «Оқимыз, үйренеміз, жалықпаймыз, Білімнің шыңына біз шарықтаймыз!» Оқушыларды сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру |
|
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы
|
Экранға Бірінші ертегіміздің кейіпкерлері шығады. Жақсы балалар сендер бұл тапсырманы тамаша орындап шықтыңдар. Қасқырдың тапсырмасы: 2-топ: 29=_онд._бірл. 65=_онд._бірл. __=7 онда. 5 бірл.
3-топ: __ = 8 онд. 2 бірл. 50 = _ онд. Бірлік. 39 = _ онд. _ бірл.
4-топ: 98 = _ онд. _ бірл. 64 = _ онд. _ бірл. 36 = _ онд. _ бірл. - Жарайсыңдар сендер бұл тапсырманы да мүлтіксіз орындадыңдар. Мысыққа қатығын жинауға көмектесейік. Ол үшін «Кім жылдам» ойыны берілген: 1)x + 40 = 60 2) 75 – x = 65 3) x – 6 = 32 4)x + 15 = 40 |
|
|||||||||||||||||||||||
Сергіту сәті |
Логикалық есеп: 1. Алматта үш асық, 2. Ақбоз, Көкбоз - екі жұлдыз, |
|
|||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы
|
1. Жұптық жұмыс. 1) 74 ➡️ +16 ➡️ ___ ↘️ ↗️ +10 +6 ↘️ ___ ↗️ Есепті шығар А) Балалар ауласындағы үш гүлзарға 45 гүл отырғызды. Біріншісіне – 17 гүл, ал екіншісіне 19 гүл отырғызды. Үшінші гүлзарға неше гүл отырғызды? |
Дәптер. |
|||||||||||||||||||||||
Дифференциация Қабілеті жоғары оқушыларға топтық жұмыс түрлерін беру |
Кері байланыс кестені толтыру арқылы жасау: |
Денсаулық сақтау Қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||||||||||||||||||||
Бағалау
|
Өзін-өзі «Жетістік баспалдағы » арқылы бағалау.
|
Айсерикова Айдын
Рақмет! көп материалдар көрдім .