Алматы қаласы Жетісу ауданы №3 мектеп
Музыка пәнінің мұғалімі Кабдолдаева Лаура Тохсейітқызы
Қысқа мерзімді жоспарлау
Мерзімі: |
Музыка Пәні |
1 сынып |
Пән мұғалімі: Кабдолдаева Лаура Тохсейітқызы |
|||
Сабақтың тақырыбы: |
Атпен серуендеу |
|||||
Осы сабақты меңгеруге қол жеткізетін оқыту мақсаттары: |
Жылқы малы туралы түсініктері кеңейіп, репертуарларына жаңа ән қосылып, серуендеу арқылы білім мен тәжірибесі дамиды. |
|||||
Сабақтың мақсаттары |
Барлық оқушылар: репертуарды кеңейтуді жалғастырады. |
|||||
Оқушылардың көпшілігі: музыка тыңдай отырып бақылау жүргізеді. |
||||||
Кейбір оқушылар: дыбыстар мен символдарды байланыстырады. |
||||||
Тілдік мақсаттар: |
Музыкалық терминде, үш тілде сөйлейді. Жылқы жайлы әңгімелейді. |
|||||
Пәнаралық байланыс |
Сауат ашу, дүниетану, ағылшын тілі. |
|||||
Артқа қарайлау: /үй тапсырмасы/ |
Жұлдызшамен саяхат кері байланыс жасау. |
|||||
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет: |
||||||
Мұғалімнің іс әрекеті |
Оқушының іс әрекеті |
Ресурстар |
||||
Сабақ кезеңдері: |
Салемдесу, түгендеу, дауыс баптау. ЖИТСО әдісі бойынша топқа бөлу «Аспаптар» |
Психологиялық сәт Үлкенге де сіз, кішіге де сіз, Бар адамға иіліп, бас иеміз біз.
Топқа бөлінеді Топ басшысы сайланады |
Баян аспабы
Аспаптар суреті |
|||
Сабақтың басталуы: 05 |
||||||
Ортасы 7-11
12-14
15-20
|
Сәлеметсіңдер ме, балалар! Здравствуйте, дети! Hello, children! Қызығушылықтарын ояту: Тұяқ-қандай музыкалық аспап? Тұлпар Атпен серуендеу туралы видео көрсету. «Horsey Horsey»-ағылшынша ән орындайды http:/www.yuotube.com/wathch?v=kfPKWCITnps Балаларға базарлық Үштілділік Салыстырамыз Ән салайық «Тұлпарым» - Бота Бейсенованың әні Music-mobi.ru/search/ -Әннің әуенін мұқият тыңда. -Ненің дыбысын естідің? -Әннің қай бөлігі жақсы шықты? - Неліктен жақсы шықты деп ойлайсыңдар? |
Аспапты зерттейді аспапта ойнайды
Қысқаша сипаттайды
Әнге қосылып қимылдар жасайды
Үш тілде жаңа сөзді қайталайды Тұлпар скакун racehorse Ат арба-От арба-/немен жүреді,жолдары қандай?/Диалогқа түседі Ән орындайды Сұрақтарға жауап береді
|
Ғаламтор Бейнетақта
|
|||
Сабақтың соңы 21-35
|
«Кір жайғыш» Пазлмен жұмыс |
Пазлды құрастырып, кір жайғышқа іледі. Қысқаша түсінік береді |
|
|||
Бекіту |
Кері байланыс: - Бүгін сабақта не өттік? - Тұяқ қандай аспап? - Музыка сабағынан қандай әсер алдыңдар? - Үш тілде қандай сөздер үйрендік? - Үйренген ән не жайлы? - Бүгінгі сабақта серуендей алдық па? |
|
|
|||
Рефлексия |
|
«Басбармақ»
сабақты бағалайды |
|
- Джон Максвелл
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі