Сабақ жоспары
Мектеп |
Ынтымақ жалпы орта мектебі |
|||||
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Салыбеков Мейрам Алшынбекулы |
|||||
Сынып: 10 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери рәміздері |
|||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары |
Оқушыларды Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің рәміздері, Әскери ант және әскері бөлімнің жауынгерлік туымен таныстыру. Оқушыларды өз ойларын еркін жеткізе білуге дағдыландыру. |
|||||
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: Қазақстан Республикасы рәміздерін біледі |
|||||
Оқушылардың басым бөлігі: Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің рәміздерін біледі |
||||||
Кейбір оқушылар: Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің рәміздерін және әскері бөлімнің жауынгерлік туының ролін біледі |
||||||
Тілдік мақсат
|
Оқушылар: Бейнелеу, талқылау және көрсету арқылы өзінің АӘД бойынша түсінігін көрсетеді |
|||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: Жауынгерлік ту |
||||||
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: айтылымын жақсарту ауызша сөйлеу дағдылары дамиды, сұрақтар қоя алады |
||||||
Талқылауға арналған тармақтар: топтарға бөлініп берілген тапсырмаларды талқылайды |
||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: эссе |
||||||
Алдыңғы тақырып |
Мемлекет қорғанысының Конституциялық негіздері |
|||||
Жоспар |
||||||
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған жаттығулар мен (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
Ресурстар |
||||
Сабақтың басы 5 минут |
Взвод командирі оқушыларды сапқа тұрғызады, оқытушыға рапорт береді, амандасу, түгендеу, оқушылардың сырт көрінісін тексеру. |
АӘТД бөлмесі |
||||
Сабақтың ортасы 30 минут
|
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери рәміздері. Әскери бөлімнің жауынгерлік туы. Әскери анттың әскери қызметкерлерге қоятын талабы. Қазақстан Республикасы азаматтарының әскери қызметі олардың қасиетті борышы. |
Плакат, маркер, постер, түрлі түсті қағаздар, таныстырылым |
||||
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия 1. Нені білемін? 2. Нені білдім? 3. Нені білгім келеді? |
Стикерлер, макеттер, практикалық оқу жаттығу орындары |
||||
Қосымша ақпарат |
||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіру қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау- оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ –мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс |
||||
- Үлгерімі төмен оқушыларға ЖАДА ұйымдастыру арқылы деңгейлік тапсырмалар беремін. - Қабілеті жоғары оқушыларға жоғары дәрежелі сұрақтар қоямын. |
Табыс критерийлері Бағалау критерийлері Бірін-бірі бағалау Өзін-өзі бағалау Бағалау парақшалары Кері байланыс |
Оқушылардың ойлау қабілетін, ой-өрісін дамыту. Оқушыларды өз-бетінше ізденуге, бағалауға, адамгершілікке тәрбиелеу. |
||||
Рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болы ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|||||
Жалпы бағалау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеру)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеру)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінен не білдім? |
- Джон Максвелл
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі