Мектеп: №167 |
Тексерілді____________Б.Г.Кошекбаева |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: 19.01.2018ж |
Мұғалімінің аты-жөні: Рахым Гүлша |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 8 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы |
Жаңа айнымалы енгізу әдісі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты |
Барлығы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийі |
• Берілген теңдеуге жаңа айнымалы енгізеді. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар |
• Пайыз, үлес (термин) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарға баулу |
• Жауапкершілікке |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс |
Информатика |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы |
• Ұйымдастыру кезеңі (сәлемдесу, түгендеу) 1 мин Жүргізілуі: Егер сіздің досыңыз болса, көршінің басын сипаңыз; Егер сіздің үйіңізде мысық болса, өз басыңызды сипаңыз; Егер сіз мектепті жақсы көрсеңіз, оң қолыңызды көтеріңіз; Егер сіз Отанымызды жақсы көрсеңіз, сол қолыңызды көтеріңіз; шапалақ соғыңыз. Рахмет. • Топқа бөлу (команда жинау)Үй тапсырмасын тексеру Топтар өзара дәптер алмастырып, Интербелсенді тақтадан дұрыс жауабымен салыстыра отырып тексереді. № 201 есеп x4-17x3+15x2+17x-16=0 x4-x3-16x3+16x2- x2+x+16x-16=0 (x-1)(x3-16x2-x+16)=0 (x-1)(x2(x-16)-(x-16))=0 (x-1)( x-16) (x2-1)=0 x1=1, x2=16 , x3=-1 Алдыңғы білімді бекіту 1. Қандай теңдеу квадрат теңдеу деп аталады? |
ИТ
Интербелсенді тақта Үлестірмелі қағаздар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы
|
|
ИТ, үлестірмелі деңгейлік тапсырмалар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Топтық жұмыс
|
ИТ, үлестірмелі тапсырмалар
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы |
Ұяшықтарда берілген сұрақтарға жауап беру арқылы сабақты қорытындылаймыз.
|
ИТ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Үйге тапсырма |
Б.Баймұханов “Рауан” баспасы Алгебра (103-бет) №285, формулаларды жаттау |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Саралау Оқу мақсатына жету үшін қолданған тәсілдер: Тапсырма Күрделілігіне қарай төрт топқа арналған алға ілгерлеп отыратын тапсырмалар берілді. Күрдклі есептерді шығаруда кейбір оқушыларға нұсқау берілді. Қарқын Негізгі тапсырмаларды орындауда көмек қажет ететін оқушыларға біршама уақыт берілді.
|
Бағалау «Үш шапалақ» әдісі арқылы топты бағалау Топтық жұмыста «Үш шапалақ» әдісі арқылы топтар бір- бірін бағалайды. Белсенді топқа 3 шапалақ Орташа топқа 2 шапалақ Тыңдаушы топ 1 шапалақ Деңгейлік тапсырмаларды орындау арқылы оқушылар өзін – өзі бағалайды. |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау Сыныпта өзін ұстау, қауіпсіздікті сақтау.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлекция |
|
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі