Сабақ : ENGLISH |
Мектеп: 81 Т Тәжібаев |
||||||
Күні: 14.01.2020 |
Мұғалім: Сейткәрім Н |
||||||
Сынып:2 Ә |
Қатысқан оқушылар саны: 13 |
Қатыспағандар: |
|||||
Сабақтың тақырыбы: |
Our body |
||||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
2. S3 use a limited range of basic words, phrases and short sentences to describe objects, activities and classroom routines 2.R1 read and spell out words for others |
||||||
Сабақ мақсаты: |
|
||||||
Бағалау критерийлері |
Assessment criteria Learners have met this learning objective if they can -name the new vocabulary correctly |
||||||
Тілдік мақсат |
shoulders |
||||||
Құндылықтарды дарыту |
Cooperation, respect each other's opinion, functional literature |
||||||
Пәнаралық байланыс: |
Kazakh, Russian languages |
||||||
Мақсат бойындағы дағды
Ойлау дағдыcы
|
Шығармашылық дағды, сыни ойлау, жеке,жұптық,топтық жұмыстар жүргізу және ептілік дағдысы, |
||||||
Блум таксономиясынан :білу, түсіну, қолдану, қолданған дағдыны жазып көрсету |
|||||||
Бастапқы білім |
My body |
||||||
Саралау |
Оқу мотивациясы төмен оқушыларға : Дене мүшелерін білесің бе? Дене мүшелерін атап айт? Оқу мотивациясы жоғары оқушыларға : |
||||||
Бағалау |
Сабақтың өн бойында қолданылатын бағалау түрлері (мадақтама сөздер)Good, very good |
||||||
Жоспар |
|||||||
Жоспарланатын уақыт |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
Ресурстар |
|||||
Сабақ басы 7 мин
|
- Hello children! We say hello We say hi Hello and hi Hello and hi. |
|
|||||
Сабақ ортасы 25 мин
Who is the fastest?
Who is clever? |
Warm up Listen and sing.
Head, shouldres, knees and toes, Knees and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees and toes, Eyes, ears, mouth and nose
New words Head- бас Shoulders- иықтар Arms- қолдар Legs-аяқтар Body- дене Game Show me please, (a hair, shoulders, knees, arms, mouth….) ! Descriptor learners pronounce parts of the body correctly Task 1
Descriptor a learner makes up sentences using the parts of body Task 2
Task 3
Descriptor Learners identify the describing of the picture |
Video
Photo
PPT
Photo
worksheets |
|||||
Сабақ соңы 8 мин
|
Сабақ бойынша рефлексия: What did you like in this lesson? Was it interesting or not? What was the most interesting today? Did you like your drawing practice? Үй тапсырмасы : Learn new words |
|
|||||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері |
Сынып топтық жұмысқа ыңғайлы түрде жабдықталады. Оқушыларға түрлі әрекеттермен жұмыс жасау ұсынылады. |
||||||
Рефлексия |
|
- Джон Максвелл
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
- Асқар Сүлейменов
Барлық авторлар
Ілмек бойынша іздеу
Мақал-мәтелдер
Қазақша есімдердің тізімі